پکیج آموزش ویزای توریستی کانادا

شرایط ویزای توریستی کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا یا همان Visitor Visa که زیر گروه Temporary Resident Visa یا TRV است، یکی از انواع ویزای کانادا است که دارنده آن می‌تواند بسته به نوع ویزا توریستی کانادا خود (سینگل، مولتی و یا سوپر ویزای کانادا) وارد خاک این کشور شده و در هر بار سفر تا مدت زمان معینی در کانادا (حداکثر 6 ماه) اقامت داشته باشد. ویزای توریستی کانادا به شما اجازه می دهد که وارد خاک کانادا شوید و برای مدتی معین در این کشور اقامت کنید. ایرانیانی که باهدف اقامت کوتاه‌مدت به کانادا سفر می‌کنند نیازمند ویزای توریستی هستند؛ مگراینکه دارای اجازهٔ اقامت دائم باشند یا شهروندی کانادا را دریافت کرده باشند. ویزا توریستی کانادا عمدتاً به دو شکل ویزا یکبار ورود single entry و یا ویزا مولتیپل کانادا multiple entry صادر می‌شود.

چرا پکیج آموزش ویزا ویویداپلای؟

حقیقت ماجرا ای است که تعداد زیادی درخواست داشتیم چه از دوستانی که در کانادا مشغول به تحصیل هستند و چه دوستانی که در ایران هستند. هزینه های گزاف وکلا برای انجام ویزا توریستی کانادا و دلایل بسیار دیگر باعث شد تا این پکیج بعد از چندین پرونده موفق گردآوری شود تا همه شما عزیزان بتوانید وکیل خودتون شوید و به راحتی برای ویزا توریستی کانادا چه برای خودتون و چه برای عزیزانتون درخواست بدید.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه

پکیج آموزش ویزای توریستی کانادا

6 میلیون تومان (150 دلار کانادا)

مراحل ثبت سفارش

1. انتخاب پکیج

2. تکمیل اطلاعات​

3. پرداخت هزینه

4. ارتباط با پشتیبانی​

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن