پر کردن فرم اپلیکیشن​

اپلیکیشن فرم دانشگاه چیست؟

در هنگام اپلای برای هر دانشگاه در همه مقاطع باید در وبسایت دانشگاه اکانت بسازید و سپس برای برنامه تحصیلی مدنظرتان یک فرم را پر کنید که به اپلیکیشن فرم موسوم است. در این فرم باید اطلاعات مختلفی به همراه فایل‎های مدارک مختلف مانند رزومه، انگیزه نامه و ... بارگذاری شود. در نهایت نیز پس از تکمیل همه قسمت ها باید دکمه سابمیت یا تایید را بزنید تا درخواست شما برای دانشگاه ارسال شود.

چگونه پر کردن نادرست اپلیکیشن فرم شانس پذیرش را از شما می‏گیرد؟

اپلیکیشن فرم مانند هر فرم دیگری اطلاعات مختلفی نیاز دارد که باید به درستی پر شود. گاها پیش می‎آید که به دلیل نادرست پر کردن فرم و یا ارائه اطلاعات ناقص یا نادرست درخواست شما از طرف دانشگاه رد می‏شود. اگر از این بابت نگرانی یا دغدغه دارید می‏توانید انجام این کار را با خیال راحت به تیم ویویداپلای بسپارید.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه

پر کردن اپلیکیشن فرم دانشگاه

600 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش​​

انتخاب پکیج

تکمیل اطلاعات

پرداخت هزینه

ارتباط با پشتیبانی

نظرات کاربران

چندتا قسمت از اپیلیکیشن فرم برام سوال بود که تیم شما همه رو برام کامل انجام داد.
با توجه به وقت کمی که داشتم خیلی خوب کمکم کردید، واقعا ممنونم.

سوالات متدوال

پس از انتخاب این پکیج اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس تکمیل اپلیکیشن فرم دانشگاه در صف انجام قرار می‏گیرد و بسته به دانشگاه معمولا در چند روز کاری (کمتر از 5 روز) انجام می‎شود.

با توجه به این که تکمیل درست اپلیکیشن فرم دانشگاه اهمیت خاصی دارد و هرگونه نقص در این پروسه ممکن است درخواست پذیرش شما را رد کند هزینه دریافتی از شما در قبال پذیرشی که از دانشگاه می‏گیرید یک سرمایه‏گذاری مناسب و پر سود برای شما است.

هنگامی می‎توانید از این خدمت استفاده کنید که همه مدارک مورد نیاز برای اپلای به آن دانشگاه خاص را آماده کرده باشید و صرفا اجرای آن را به تیم ویویداپلای می‏سپارید.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن