مشاوره تلفنی (آنلاین)

مشاوره به چه صورت انجام می‎پذیرد؟

مشاوره به صورت تلفنی و به مدت حداکثر 40 دقیق قابل انجام است.

چرا باید مشاوره بگیرید؟

به دلیل منحصر به فرد بودن شرایط هر متقاضی و تنوع رشته‎ها و مقاصد در کشورهای مختلف، برای شروع پروسه اپلای و مهاجرت گرفتن مشاوره می‏تواند بسیار راهگشا باشد. به این منظور می‎توانید از تجارب ارزشمند مشاورین ما که خود این مسیر را پیموده‎اند بهره بگیرید تا با شناخت بهتر و دقیقتر نسبت به وضعیت خود روش مناسب را انتخاب و در جهت دستیابی به موفقیت در آن مسیر گام بردارید.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه ها

مشاوره تلفنی

250 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش

1. انتخاب پکیج

2. تکمیل اطلاعات​

3. پرداخت هزینه

4. ارتباط با پشتیبانی​

نظرات کاربران

واقعا آقای صادقی تمام سوالاتمو پاسخ دادند یکم از استرسم کم شد. مرسی از تیم و خدمات خوبتون
به جواب 80% سوالام رسیدم، خوب بود. ممنونم از تیم خوبتون.
خیلی ممنون از مشاورتون راضی بودم چون دید مناسبی از روند اپلای به من داد و تقریبا به اکثر پاسخهایی که میخواستم رسیدم
من از قبل اطلاعات خوبی و از پیج خودتون یاد گرفته بودم، هدفمم مشخص کرده بودم اما لازم داشتم که به اطلاعات تو ذهنم نظم بدم، چون سردرگم بودم. مشاوره آنلاین شما دقیقا همین کار و کرد، یه مسیر برام درست شد. الان میدونم به ترتیب باید چیکار کنم، تقریبا هر کاری چقدر زمان میبره، تونستم برنامه‎ریزی کنم. من راضی بودم چون الان دیگه سردرگم نیستم میدونم دقیقا باید چیکار کنم.
بله بسیار عالی بود، جواب سوالاتم رو گرفتم و الان برنامه‎ریزی بهتر و هدفمندتری دارم.
اطلاعات کاملا مقید بودن. با صبر و حوصله پاسخهای کامل برای تمام سوالاتم گرفتم. ممنونم.

سوالات متدوال

پس از انتخاب پکیج مناسب خودتون اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس پشتیبانی جهت هماهنگی لازم برای وقت رزرو شده با شما تماس خواهد گرفت و در تاریخ مقرر مشاوره به تلفنی از طریق واتساپ صورت می‎پذیرد.

با توجه به این که مشاوره به صورت تخصصی و با توجه به شرایط شما توسط تیم حرفه‏ای ویویداپلای انجام می‏شود و خروجی این جلسه تاثیر به سزایی در آینده شما برای شروع یک زندگی در خارج کشور است این هزینه سرمایه‎گذاری مناسب و پر سودی برای شما خواهد بود.

مشاوره تلفنی از طریق خط موبایل شما یا واتساپ صورت می‎پذیرد که برای کاستن هزینه‎ ها پیشنهاد ویویداپلای استفاده از واتساپ است.

این مورد به ندرت اتفاق می‏افتد چون در زمان مشاوره تمامی سوالات شما پاسخ داده می‎شود. اما به هر حال در صورت نیاز امکان پرسیدن سوال تخصصی یکبار بعد از مشاوره به صورت رایگان امکان پذیر است.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن