نگارش و ویرایش انگیزه نامه​​

انگیزه نامه چیست؟

انگیزه نامه یا Statement of Purpose (SOP) که گاها با نام‎های Motivation Letter، Cover Letter یا Letter of Intent هم عنوان می‎شود نامه‎ای است که تاثیر به سزایی در تصمیم کمیته پذیرش برای قبول یا رد شما برای آن برنامه تحصیلی خاص دارد. شما در رزومه درباره گذشته و سوابق خود صحبت می‏کنید حال آن که در انگیزه نامه علاوه بر شرحی بر سوابق و تجربیات در گذشته در رابطه با آینده و برنامه پس از فارغ التحصیلی نیز باید صحبت کنید که در سراسر آن باید جزئیات بیشتری نسبت به رزومه ارائه شود.

یک انگیزه نامه خوب چه تاثیری بر گرفتن پذیرش دارد؟

با نوشتن مناسب یک انگیزه نامه شما به کمیته پذیرش باید نشان دهید که چرا گزینه مناسبی برای برنامه آن‎ها هستید. در حقیقت در این نامه باید نقاط ضعف خود را در صورت وجود بپوشانید یا به خوبی درباره آن‏ها توضیح دهید و از طرفی نقاط قوت خود را به خوبی بسط دهید تا نشان دهنده این موضوع باشد که برنامه‎های شما برای آینده به نحوی است که شما را به گزینه مناسب برای آن پوزیشن خاص بدل می‏کند. می‏توان ادعا کرد که انگیزه نامه تنها مدرکی است که در آن امکان توضیح و ارائه توانایی‎هایتان به کمیته پذیرش وجود دارد و امکان استفاده از خلاقیت در آن بیشتر است بنابراین باید از این فرصت به بهترین شکل برای معرفی خود استفاده کنید. یک انگیزه نامه خوب می‎تواند تکمیل کننده مدارک دیگر شما مانند رزومه، توصیه نامه، نمرات زبان و ... باشد و در نهایت یک پذیرش و فاند عالی را برایتان به همراه داشته باشد.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه ها

نگارش انگیزه نامه

850 هزار تومان

ویرایش انگیزه نامه

600 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش

انتخاب پکیج

تکمیل اطلاعات

پرداخت هزینه

ارتباط با پشتیبانی

نظرات کاربران

ممنون از شما. خیلی لطف کردید.
اتفاقا دیشب اپلیکشنو کامل کردم حالا تا ببینم چی میشه. ممنون از تمام راهنمایی هاتون. ممنون واقعا زحمت کشیدید.
بله خیلی عالی بود واقعا دست شما درد نکنه. خیلی ممنون بابت زحمات فراوان شما.
خیلی حرفه ‎ای شد SOP. به یکی از استادام اینجا نشون دادم ایشون هم خیلی راضی بودن. ممنون از تیم خوبتون.
خواستم بابت نگارش انگیزه نامه تشکر کنم ازتون. واقعا عالی بود.
نگارش انگیزه نامتون خیلی عالی بود. ممنون از زحماتتون.
من رزومه و انگیزه نامه رو چندین بار با دقت کامل خوندم، هر دو کامل بودن دست شما درد نکنه، مطالب و توضیحاتی که انگیزه نامه نوشته بودین به نظرم واقعا جامع بود و تمام نکاتی که میخواستم رو پوشش داده بودین، مرسی از زحماتتون
من کاملا راضی بودم از نگارش انگیزه نامه و رزومه. مخصوصا نگارش انگیزه نامه به نظرم فوق العاده بود چون علیرغم اطلاعات کمی که از من داشتین ولی به نظرم به بهترین شکل همه مطالب توی انگیزه نامه منعکس شده بود.

سوالات متدوال

پس از انتخاب پکیج مناسب خودتون اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس انگیزه نامه در صف انجام قرار می‏گیرد و طی حداکثر 7 روز کاری تقدیم شما می‏شود. البته گاها این زمان کوتاه‏تر است.

با توجه به این که انگیزه نامه به صورت تخصصی برای شما توسط تیم حرفه‏ای ویویداپلای تهیه شده و کیفیت را برای شما تضمین می‏کنیم و از طرفی داشتن یک انگیزه نامه حرفه‏ای در کنار دیگر مدارک اپلای یک پذیرش و حتا به همراه فاند برای شما به همراه خواهد داشت این یک سرمایه‏گذاری پر سود برای شما خواهد بود.

انگیزه نامه آماده شده در دو قالب ورد و پی دی اف قابل ارائه به متقاضیان است.

این مورد به ندرت اتفاق می‏افتد، اما به هر حال در صورتی که چنین درخواستی داشته باشید ظرف حداکثر 7 روز پس از آماده‎سازی انگیزه نامه می‏توانید این درخواست را برای یکبار بدهید.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن