نگارش و ویرایش کاورلتر​

کاورلتر چیست؟

کاورلتر نامه‎ای است که در آن توانایی‎های شما بر اساس سوابق تحصیلی و عملی در کنار توضیحات برای نشان دادن شایستگی‎های شما برای آن پوزیشن یا برنامه تحصیلی خاص عنوان می‏شود. اطلاعات در کاورلتر مشابه رزومه شما است با این تفاوت که این موارد در کاورلتر به صورت مشروح و در راستای قانع کردن کمیته پذیرش برای انتخاب شما صورت می‎گیرد و در واقع تکمیل کننده رزومه شماست.

یک کاورلتر مناسب چگونه شانس پذیرش را افزایش می‎دهد؟

کاورلتر به همراه رزومه جز مدارکی از اپلای هست که برای کمیته پذیرش اهمیت خاصی دارد و در مراحل اولیه بررسی درخواست‎های متقاضیان نقش فیلتر تعیین کننده برای انتخاب آن‎ها را بازی می‎کند. کاورلتر جایی است که شما باید صلاحیت و شایستگی خود را با نگارش مناسب به کمیته پذیرش نشان دهید. در حقیقت نگارش درست و اصولی کاورلتر که در آن به خوبی اطلاعات رزومه تشریح شده باعث باقی ماندن شما در گردونه رقابت با بقیه متقاضیان می‎شود و در نهایت امکان دریافت پذیرش و فاند را برای شما فراهم می‏کند.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه ها

نگارش کاورلتر

800 هزار تومان

ویرایش کاورلتر

550 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش

1. انتخاب پکیج

2. تکمیل اطلاعات​

3. پرداخت هزینه

4. ارتباط با پشتیبانی​

نظرات کاربران

نگارش کاورلتر واقعا عالی بود ممنونم از تیم حرفه ای تون.
کاورلتری که خودم نوشته بودم رو به بهترین نحو ویرایش کردید. ازتون ممنونم.
بسیار ممنونم از وقتی که برای نگارش کاورلتر من گذاشتید.
کاورلتری که آماده فرمودید بسیار حرفه ای بود. چندین بار خواندم و لذت بردم.

سوالات متدوال

پس از انتخاب پکیج مناسب خودتون اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس کاورلتر در صف انجام قرار می‏گیرد و طی حداکثر 7 روز کاری تقدیم شما می‏شود. البته گاها این زمان کوتاه‏تر است.

با توجه به این که کاورلتر به صورت تخصصی برای شما توسط تیم حرفه‏ای ویویداپلای تهیه شده و کیفیت را برای شما تضمین می‏کنیم و از طرفی داشتن یک کاورلتر حرفه‏ای فاند چند ده هزار دلاری برای شما به همراه خواهد داشت این یک سرمایه‏ گذاری پر سود برای شما خواهد بود.

کاورلتر آماده شده در دو قالب ورد و پی دی اف قابل ارائه به متقاضیان است.

این مورد به ندرت اتفاق می‏افتد، اما به هر حال در صورتی که چنین درخواستی داشته باشید ظرف حداکثر 7 روز پس از آماده‎ سازی کاورلتر می‏توانید این درخواست را برای یکبار بدهید.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن