لیست اساتید دانشگاه​

لیست اساتید دانشگاه چیست؟

همه دانشگاه‎ها برای هر رشته دارای تعداد اساتید است که در زمینه‎های مختلف مربوط به آن مشغول به تدریس و تحقیق هستند و تحت عنوان Faculty از آن‎ها یاد می‎شود.

چگونه مکاتبه با اساتید مناسب شانس پذیرش و فاند شما را افزایش می‏دهد؟

در بین اساتید مختلف رشته شما برای هر دانشگاه این امکان وجود ندارد که با همه آن‎ها ارتباط برقرار کرد به این دلیل که هر رشته گرایش‎ها و زمینه‎های تحقیقاتی متنوعی دارد و بهترین حالت مکاتبه با اساتیدی است که در زمینه فعالیت شما کار می‎کنند. در این بین باید توجه داشت که اساتید غالبا چندین زمینه تحقیقاتی دارند که این وظیفه بر دوش ماست که تشخیص دهیم ایمیل زدن به او مناسب است یا خیر. تیم ویویداپلای به پشتوانه تجربه خود در این زمینه خدمت پیدا کردن اساتید مرتبط با زمینه تحقیقاتی و متناسب با رزومه شما را ارائه می‏دهد و به این ترتیب شانس بسیار بیشتری برای گرفتن پذیرش و فاند برای شما وجود خواهد داشت.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه

لیست اساتید دانشگاه

به ازای هر استاد 45 هزار تومان

نظرات کاربران

روی چند تا استاد شک داشتم. خیلی عالی اونها برام انتخاب کردید.
ممنونم از لیست اساتیدی و متن ایمیلی که برام آماده کردید. از سه نفر اونها تونستم جواب بگیرم.
سپاسگزارم از خدمات خوب و حرفه‎ای تون.

سوالات متدوال

پس از انتخاب تعداد اساتید اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس پیدا کردن اساتید دانشگاه‎ها در صف انجام قرار می‏گیرد و بسته به تعداد در سریعترین زمان ممکن لیست آماده می‎شود.

با توجه به این که پیدا کردن اساتید دانشگاه‏ها اهمیت خاصی دارد و این کار به صورت هوشمندانه توسط کارشناسان ویویداپلای صورت می‎پذیرد هزینه‎ای که در این قبال پرداخت می‎کنید سرمایه‎گذاری مناسبی است تا یک پذیرش با فاند عالی برای شما به همراه داشته باشد.

لیست اساتید آماده شده در قالب فایل اکسل تقدیم حضور شما می‏شود.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن