نگارش و ویرایش توصیه نامه​

توصیه نامه چیست؟

یکی از مدارک مورد نیاز مهم در پروسه اپلای برای دانشگاه‎های خارجی توصیه نامه است. توصیه نامه مدرکی است که معمولا توسط اساتید برای دانشجویان نوشته می‏شود و در آن استاد نظر و شناخت خود نسبت به آن دانشجو را بیان می‏کند و در نهایت خطاب به کمیته پذیرش دانشگاه آن دانشجو خاص را توصیه می‏کند. معمولا این پروسه به صورت آنلاین انجام می‏شود به طوری که استاد پس از تکمیل فرم اپلیکیشن توسط دانشجو می‎تواند فرم توصیه نامه را پر کند و برای دانشگاه بفرستد. البته در بسیاری از موارد اساتید به دلیل مشغله کاری زیاد از دانشجویان می‎خواهند که این نامه را خودشان تهیه کنند و استاد پس از تایید نهایی آن را برای دانشگاه بفرستد.

یک توصیه نامه خوب چه تاثیری بر گرفتن پذیرش دارد؟

اولا باید بدانید معمولا برای تحصیلات تکمیلی بین 2 تا 3 توصیه نامه از اساتید مختلف مورد نیاز است. این موضوع بین دانشجویان متداول است که رزومه و مقاله تاثیر به سزایی در گرفتن پذیرش دارد در حالی که داشتن انگیزه نامه و توصیه نامه از اساتید معروف می‎تواند بسیار مهم باشد. در حقیقت توصیه نامه مهر تاییدی است بر توانایی‎ها و مواردی که در رزومه دانشجو آورده شده و گاها روشی برای اثبات آن وجود ندارد و این جاست که توصیه نامه نقش خود را ایفا می‎کند. توصیه نامه باید از جهات مختلف درباره دانشجو صحبت کند مثلا از جنبه فعالیت‎های علمی، ویژگی‎های شخصیتی مانند سخت کوش بودن یا قدرت رهبری و کار گروهی، اعتبار دانشجو و حتا نقاط ضعف را هم می‎تواند به ظرافت بیان کند. برایند توصیه نامه می‎تواند در قانع کردن کمیته پذیرش تاثیرگذار باشد.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه ها

نگارش توصیه نامه

350 هزار تومان

ویرایش توصیه نامه

250 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش

1. انتخاب پکیج

2. تکمیل اطلاعات​

3. پرداخت هزینه

4. ارتباط با پشتیبانی​

نظرات کاربران

توصیه نامه خیلی خوبی برام درست کردید. ممنونم.
مرسی از تیم عالیتون. توصیه نامه رو به استادم نشون دادم و ایشون هم تعریف کردن.
بسیار عالی بود. ممنون از زحمات شما
خیلی عالی شد توصیه نامه. استادم دید و فقط یه کوچولو تغییرش داد. مرسی.
تشکر میکنم از زحماتتون بابت نگارش توصیه نامه.

سوالات متدوال

پس از انتخاب پکیج مناسب خودتون اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس توصیه نامه در صف انجام قرار می‏گیرد و طی حداکثر 7 روز کاری تقدیم شما می‏شود. البته گاها این زمان کوتاه‏تر است.

با توجه به این که توصیه نامه به صورت تخصصی برای شما توسط تیم حرفه‏ای ویویداپلای تهیه شده و کیفیت را برای شما تضمین می‏کنیم و از طرفی داشتن یک توصیه نامه حرفه‏ای در کنار دیگر مدارک اپلای یک پذیرش و حتا به همراه فاند برای شما به همراه خواهد داشت این یک سرمایه‏گذاری پر سود برای شما خواهد بود.

توصیه نامه آماده شده در دو قالب ورد و پی دی اف قابل ارائه به متقاضیان است.

این مورد به ندرت اتفاق می‏افتد، اما به هر حال در صورتی که چنین درخواستی داشته باشید ظرف حداکثر 7 روز پس از آماده‎سازی توصیه نامه می‏توانید این درخواست را برای یکبار بدهید.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن