لیست رشته دانشگاه​

لیست رشته دانشگاه چیست؟

برای هر رشته تعداد دانشگاه خاصی در هر کشور وجود دارند که آن را ارائه دهند. این موضوع با توجه به مقطع مورد نظر هم می‏تواند متفاوت باشد مثلا ممکن است یک دانشگاه در رشته مهندسی عمران مقطع دکترا نداشته باشد و فقط تا کارشناسی ارشد را ارائه دهد.

چگونه لیست رشته دانشگاه شانس پذیرش و فاند شما را افزایش می‏دهد؟

همان طور که می‎دانید برای هر رشته در هر کشور تعداد مشخصی دانشگاه وجود دارد. حال هر کدام از این دانشگاه‎ها شرایط خاص خود برای پذیرش اعم از مدارک مورد نیاز، ددلاین، اپلیکیشن فی، شهر، رتبه، هزینه‎های زندگی و تحصیل و ... را دارند. به دست آوردن این اطلاعات و همچنین در نظر داشتن اولویت دار دانشگاه‎ها می‏تواند پروسه اپلای را برای شما تسهیل کند. این خدمتی است که تیم ویویداپلای با تجربه کارشناسان خود به شما ارائه می‏دهد تا یک گام به هدف خود نزدیک‏تر شوید.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه

لیست رشته دانشگاه

به ازای هر دانشگاه 70 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش​​

انتخاب پکیج

تکمیل اطلاعات

پرداخت هزینه

ارتباط با پشتیبانی

نظرات کاربران

خیلی ممنون بابت آماده کردن لیست دانشگاه‏های رشته من در کانادا.
مرسی از این پیشنهاد عالی.
واقعا با این کار زحمت من رو برای اپلای کم کردین خدا خیرتون بده.

سوالات متدوال

پس از انتخاب تعداد و کشور مورد نظر برای رشته دانشگاه‎ها اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس پیدا کردن رشته دانشگاه‎ها در صف انجام قرار می‏گیرد و بسته به تعداد در سریعترین زمان ممکن لیست آماده می‎شود.

با توجه به این که پیدا کردن رشته دانشگاه‏ها اهمیت خاصی دارد و این کار به صورت هوشمندانه توسط کارشناسان ویویداپلای صورت می‎پذیرد هزینه‎ای که در این قبال پرداخت می‎کنید سرمایه‎گذاری مناسبی است تا یک پذیرش با فاند عالی برای شما به همراه داشته باشد.

لیست رشته دانشگاه‏های آماده شده در قالب فایل اکسل تقدیم حضور شما می‏شود.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن