نگارش و ویرایش متن ایمیل​

متن ایمیل چیست؟

برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی (و به خصوص دکترا) برای دانشگاه‎های خارجی نیاز به مکاتبه با اساتید و ارسال ایمیل به آن‎هاست. عنوان ایمیل، محتویات متن ایمیل و چگونگی نگارش آن از اهمیت خاصی برای افزایش شانس دیده شدن آن برخوردار است.

یک متن ایمیل خوب چه تاثیری بر گرفتن پذیرش دارد؟

اول از همه عنوان یک ایمیل باید جذاب باشد تا استاد را ترغیب به باز کردن آن بکند. این عنوان باید کوتاه و در عین حال بیانگر خواسته شما باشد. سپس باید متن ایمیل را به نحوی مناسب نگارش کنید. در این متن ابتدا باید خود را معرفی کنید و به طور مختصر از تجربیات خود صحبت کنید. سپس زمینه فعالیت استاد را مطرح کنید و عنوان کنید که شباهت آن به شما این انگیزه را به شما داده که به او ایمیل بزنید. در نهایت نیز تشکر و ابراز تمایل کنید که می‎خواهید از او جواب دریافت و بیشتر با او صحبت کنید. هنگامی که ایمیل مناسبی برای اساتید بزنید این شانس را خواهید داشت که با اساتید بیشتری در ارتباط باشید و شانس پذیرشتان را افزایش بدهید.

چرا ویویداپلای؟

تضمین کیفیت​ویویداپلای با تکیه به تیم خود متشکل از دانشجویانی که از بهترین دانشگاه‎های جهان پذیرش با فاند گرفته‏اند خدمات اپلای خود را ارائه می‏دهد که از آن جمله نگارش و ویرایش انگیزه نامه است.

قیمت مناسببا در نظر داشتن تجربه کافی تیم ویویداپلای و دانشجویی بودن تیم، سیاست قیمت‏گذاری ویویداپلای به گونه‏ای است که همه متقاضیان تحصیل در خارج کشور بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

پشتیبانی قویتیم ویوید اپلای به محض ثبت سفارش شما با شما در ارتباط خواهند بود و جهت آماده‏ سازی و انجام سفارش شما هماهنگی ‏های لازم را انجام خواهند داد. پس جای هیچ نگرانی برای شما نمی باشد.

حفظ حریم خصوصی

بر اساس سیاست‏های حفظ حریم خصوصی افراد، تمام اطلاعاتی که کاربران در اختیار مجموعه ویویداپلای قرار می‏دهند صرفا برای آماده ‏سازی مدارک است و در هیچ جای دیگری انتشار نمی‏یابد​

تعرفه ها

نگارش متن ایمیل

290 هزار تومان

ویرایش متن ایمیل

210 هزار تومان

مراحل ثبت سفارش​​

انتخاب پکیج

تکمیل اطلاعات

پرداخت هزینه

ارتباط با پشتیبانی

نظرات کاربران

خیلی ممنونم از زحماتتون.
فوق العاده بود با همین ایمیل از 2 تا استاد جواب گرفتم.
بله خیلی عالی بود متن ایمیلی که برام درست کردید.
متن ایمیلی که برام تهیه کردید خیلی کامل بود. ممنونم از تیم حرفه ای شما.

سوالات متدوال

پس از انتخاب پکیج مناسب خودتون اطلاعات لازم رو در وبسایت وارد و بعد هزینه رو پراخت می‏کنید. سپس متن ایمیل در صف انجام قرار می‏گیرد و طی حداکثر 4 روز کاری تقدیم شما می‏شود.

با توجه به این که متن ایمیل به صورت تخصصی برای شما توسط تیم حرفه‏ای ویویداپلای تهیه شده و کیفیت را برای شما تضمین می‏کنیم و از طرفی داشتن یک متن ایمیل استاندارد در کنار دیگر مدارک اپلای شانس شما برای گرفتن پذیرش و فاند را بیشتر می‏کند این یک سرمایه‏گذاری پر سود برای شما خواهد بود.

رزومه آماده شده در دو قالب ورد و پی دی اف قابل ارائه به متقاضیان است.

این مورد به ندرت اتفاق می‏افتد، اما به هر حال در صورتی که چنین درخواستی داشته باشید ظرف حداکثر 7 روز پس از آماده‎سازی رزومه می‏توانید این درخواست را برای یکبار بدهید.

سفارش خود را همین الان ثبت کنید

به بالای صفحه بردن